OSAVÕTUTINGIMUSED: Osavõtt eelregistreerimise alusel. Konverents toimub vastavalt sel hetkel kehtivatele nõuetele.

Kuni 20. detsembrini (k.a) oli registreerimise eelisõigus EKJÜ liikmetel - alates 21. detsembrist on oodatud registreerima kõik huvilised. Registreerimise lõpptähtaeg on 24.01.2022 või kuni kohti jätkub.
Kui te ei saa konverentsil osaleda ning tühistamise tähtaeg on möödunud, siis on võimalik anda osalemisõigus edasi oma kolleegile või teisele huvilisele.

! Nakkusohutuse tagamiseks tuleb kõigil konverentsil osalejatel esitada:
> isikut tõendav dokument koos kehtiva COVID-tõendiga - immuniseerimise või läbipõdemise tõend, mis vastab kehtivatele nõuetele. Lähemalt saab tutvuda kriis.ee lehel.
> täidetud tervisedeklaratsioon, mis kinnitab, et osaleja on maksimaalselt 12 tundi enne konverentsi ja/või selleks bussitranspordi kasutamist teinud COVID-19 antigeeni testi (kiirtest) või PCR testi ja testi tulemus oli negatiivne. Tervisedeklaratsiooni saab täitmiseks alla laadida SIIT.

Juhul kui saabute konverentsile korraldaja organiseeritud bussitranspordiga, kontrollitakse ülalmainitud tõendeid enne bussi sisenemist. Palun varuge selleks täiendavat aega ja täpsustused saadame osaleja infokirjaga. Kui saabute otse konverentsile, kontrollitakse tõendeid uksel.

! Halva enesetunde või haigustunnustega tuleks siiski jääda koju.

TOIMUMISKOHT: Strand SPA & Konverentsihotell, A.H. Tammsaare pst 35, 80010 Pärnu, telefon: +372 447 5370

TOIMUMISAEG: 10.-11. veebruar 2022

OSALEMISTASUD:

270 eurot
konverentsi osavõtutasu ühele osalejale

235 eurot
konverentsi osavõtutasu Eesti Koolijuhtide Ühenduse liikmetele ja Eesti Alushariduse Juhtide Ühenduse liikmetele

  • Käibemaks
  • Kahe päeva programm
  • Jaotusmaterjalid
  • Saabumisel kohvipaus
  • Kahe päeva lõunasöök
  • Õhtuprogramm
  • Bussitransport
  • Majutus on lisatasu eest

Tasumine toimub registreerumise põhjal väljastatud arve alusel - arve väljastatakse e-arvena ja saadetakse ka e-mailile. Palun mõelge arve vormistamise soov hoolikalt läbi ja konsulteerige asjaosalistega, sest arvet saame muuta vaid üks kord.

OSAVÕTUST LOOBUMINE: Osavõtust võib loobuda igal ajal teatades sellest kirjalikult Margot Adamsonile, margot@confent.com, kes kinnitab vastukirjaga loobumise teate kättesaamise.
Kui loobumine jõudis korraldajani enne 10. jaanuari, tagastatakse osalustasu täies mahus. Hiljem on osaleja kohustatud leidma endale konverentsil osalemiseks asendaja ja/või tasuma osalustasu täies ulatuses ning hotelli maksumuse vastavalt hotelli tavatingimustele. Majutuse broneeringute tühistamine toimub vastavalt hotelli reeglitele.

TÖÖKEEL: eesti keel

BUSSID: Korraldaja poolt on organiseeritud bussid Tallinnast, Tartust ja Rakverest Pärnusse ja tagasi. Transpordi maksumus on konverentsi hinna sees. Busside väljumise kohad ja sõidu ajakava avaldame kodulehel peatselt.

LISAINFO: Margot Adamson, margot@confent.com