Avatud on täiendav registreerumine kõigile huvilistele, kes ei ole veel registreerunud.

Kui olete eelnevalt registreerunud, ei ole vaja uuesti end kirja panna - kui soovite oma registreerumist tühistada või infot muuta, saate seda teha kuni 16. augustini saates e-kiri margot@confent.com.

OSAVÕTUTINGIMUSED: Osavõtt eelregistreerimise alusel.

! Konverentsil saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed.

! Palume arvestada, et kohapeal kiirtestimise võimalust ei ole ja osalemiseks tuleb kaasa võtta teile väljastatud COVID tõend:

  • vaktsineerimispass/immuniseerimise tõend;
  • või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva);
  • või tervishoiuteenuse osutaja poolt väljastatud negatiivne COVID-19 testitõend (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust);

! Tõendeid kontrollitakse sisenemisel, vajadusel palutakse isikusamasuse tõestamiseks esitada ka isikut tõendav dokument.

! Digitaalse COVID tõendi loomise juhendi leiab SIIT.

! Halva enesetunde või haigustunnustega tuleks siiski jääda koju.

TOIMUMISKOHT: Strand SPA & Konverentsihotell, A.H. Tammsaare pst 35, 80010 Pärnu, telefon: +372 447 5370

TOIMUMISAEG: 16.-17. september 2021

OSALEMISTASUD: Konverentsi osavõtutasu ühele osalejale on 255 eurot. Konverentsi osavõtutasu Eesti Koolijuhtide Ühenduse liikmetele ja Eesti Alushariduse Juhtide Ühenduse liikmetele on 220 eurot. Osavõtutasud sisaldavad käibemaksu.
Konverentsi osavõtutasu sisaldab kahe konverentsipäeva programmi, jaotusmaterjale, kohvipause, kahte lõunat ning õhtuprogrammi. Majutus on lisatasu eest ja hinnad on näha registreerimisvormis.
Tasumine toimub registreerumise põhjal väljastatud arve alusel - arve väljastatakse e-arvena ja saadetakse ka e-mailile. Palun mõelge arve vormistamise soov hoolikalt läbi ja konsulteerige asjaosalistega, sest arvet saame muuta vaid üks kord.

OSAVÕTUST LOOBUMINE: Osavõtust võib loobuda igal ajal teatades sellest kirjalikult Margot Adamsonile, margot@confent.com, kes kinnitab vastukirjaga loobumise teate kättesaamise. Kui loobumine jõuab korraldajani enne 16. augustit, tagastatakse osalustasu täies mahus. Hiljem on osaleja kohustatud leidma endale konverentsil osalemiseks asendaja ja/või tasuma osalustasu täies ulatuses ning hotelli maksumuse vastavalt hotelli tavatingimustele. Majutuse broneeringute tühistamine toimub vastavalt hotelli reeglitele.

TÖÖKEEL: eesti keel, sünkroontõlge inglise keelest eesti keelde

LISAINFO: Margot Adamson, margot@confent.com

BUSSID: Korraldaja poolt on organiseeritud bussid Tallinnast, Tartust ja Rakverest Pärnusse ja tagasi. Transpordi maksumus on konverentsi hinna sees. Busside väljumise kohad ja sõidu ajakava avaldame kodulehel hiljemalt kaks nädalat enne konverentsi.