TOIMUMISKOHT: Strand SPA & Konverentsihotell, A.H. Tammsaare pst 35, 80010 Pärnu, telefon: +372 447 5370

TOIMUMISAEG: 6. – 7. mail 2021

OSAVÕTUTINGIMUSED: Osavõtt eelregistreerimise alusel. Kuni 14. märtsini on registreerimine avatud vaid EKJÜ liikmetele, alates 15. märtsist on oodatud registreerima kõik huvilised kuni täituvad 200 kohta. Registreerimise lõpptähtaeg on 23. aprill 2021 või kuni kohti jätkub.
Märtsis jälgime olukorda tervishoius ning loodame avada täiendava registreerimise, et kõik huvilised saaksid liituda. Nagu koolielus, peame ka konverentsi korraldades olema vastutustundlikud ja lähtuma olukorrast tervishoius.

OSALEMISTASUD: Konverentsi osavõtutasu ühele osalejale on 255 eurot. Konverentsi osavõtutasu Eesti Koolijuhtide Ühenduse liikmetele ja Eesti Alushariduse Juhtide Ühenduse liikmetele on 220 eurot. Osavõtutasud sisaldavad käibemaksu.
Konverentsi osavõtutasu sisaldab kahe konverentsipäeva programmi, jaotusmaterjale, kohvipause, kahte lõunat ning õhtuprogrammi. Majutus on lisatasu eest ja hinnad on näha registreerimisvormis.
Tasumine toimub registreerumise põhjal väljastatud arve alusel - arve väljastatakse e-arvena ja saadetakse ka e-mailile. Palun mõelge arve vormistamise soov hoolikalt läbi ja konsulteerige asjaosalistega, sest arvet saame muuta vaid üks kord.

OSAVÕTUST LOOBUMINE: Osavõtust võib loobuda igal ajal teatades sellest kirjalikult Margot Adamsonile, margot@confent.com, kes kinnitab vastukirjaga loobumise teate kättesaamise. Kui loobumine jõuab korraldajani enne 6. aprilli, tagastatakse osalustasu täies mahus. Hiljem on osaleja kohustatud leidma endale konverentsil osalemiseks asendaja ja/või tasuma osalustasu täies ulatuses ning hotelli maksumuse vastavalt hotelli tavatingimustele. Majutuse broneeringute tühistamine toimub vastavalt hotelli reeglitele.

TÖÖKEEL: eesti keel, sünkroontõlge inglise keelest eesti keelde

LISAINFO: Margot Adamson, margot@confent.com

BUSSID: Korraldaja poolt on organiseeritud bussid Tallinnast, Tartust ja Rakverest Pärnusse ja tagasi. Transpordi maksumus on konverentsi hinna sees. Busside väljumise kohad ja sõidu ajakava avaldame kodulehel hiljemalt kaks nädalat enne konverentsi.